Menorca z Viedne v májových termínoch s letenkami od 20€

05.Máj 2022 | 18:48
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: menorca letenky na menorcu španielsko baleárske ostrovy letenky do španielska letisko viedeň ryanair európa

K ceste môžete využiť akciovú ponuku let. spoločnosti Ryanair a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Menorcu už od 20€. Letenky na Menorcu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2022.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 8-12 máj 2022.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Menorca

zobraziťŤ UBYTOVANIE na Menorce

Nenápadná, ale o to zaujímavejšia Menorca

Na prvý pohľad pôvabná Menorca alebo ak chcete Menorka, je druhým najväčším ostrovom Baleárskych ostrovov situovaných vo vodách Stredozemného mora neďaleko pobrežia domovského Španielska. V rámci súostrovia bola spočiatku v očiach mnohých cestovateľov v úzadí za svojou väčšou a známejšou kolegyňou, Mallorcou.

Postupom času však dovolenkári objavili aj čaro tohto ostrova a dnes sa tak Menorca môže pýšiť prepracovaným systémom cestovného ruchu a službami na najvyššej úrovni. Zároveň si však dokáže uchrániť vlastné prírodné dedičstvo, ktoré bolo v roku 1993 zo strany UNESCO uznané ako biosférická rezervácia a oproti iným ostrovom sa vyznačuje pokojnejšou atmosférou... čítať ďalejMenorca z Viedne v májových termínoch s letenkami od 20 eur