Spiatočné letenky z Bratislavy do Ríma už od 26€

07.Sep 2016 | 20:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa taliansko rím letenky do talianska letenky do ríma

(Aktualizované 29.10.2016) Talianske hlavné mesto Rím láka svojou polohou, históriou a jedinečnosťou. Mesto monumentálne pamätihodnosti z rôznych historických období. Medzi ne patria nespočetné sochy, fontány, obelisky, ktoré sú roztrúsené po celom meste.

Medzi najznámejší symbol mesta sa radí Koloseum, ktorého prehliadka určite stojí za to. Neďaleko sa nachádza taktiež známe Forum Romanum, čo je historický komplex z čias starého Ríma. Medzi tie novšie pamiatky patria známe Španielske schody či Fontána di Trevi. V strede Ríma sa nachádza najmenší štát sveta Vatikán, ktorý je sídlom hlavy Katolíckej cirkvi a môžete tu vidieť známu Baziliku sv. Petra, Svätopeterské námestie s Apoštolským palácom a vatikánske záhrady. V Ríme určite stojí za to okúsiť pravú taliansku zmrzlinu, prípadne miestnu pizzu v tomto zaujímavom meste. Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, tak Rím je práve pre Vás.

Vydajte sa na potulky jedného z najkrajších a najviac navštevovaných miest sveta s letenkami z Bratislavy do Ríma (Ciampino) s let. spoločnosťou Ryanair už od 26€. V cene letenky je 1 príručná batožina do 10kg a jedna menšia príručná batožina ako napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 36€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca február 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-7 február 2017.

► Ubytovanie v Ríme už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky do Ríma

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Ríme


Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.