SRÍ LANKA: Colombo z Bratislavy s letenkami od 529€

09.Feb 2020 | 15:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia colombo letenky na srí lanku letenky do ázie letisko bratislava srí lanka flydubai

Srí Lanka. Nádherný ostrov v Indickom oceáne, na ktorého kilometre bielych pláží utekáme skryť sa pred treskúcou zimou. Vonia čajom, ale aj poriadnym dobrodružstvom. Priam láka na to, aby ste preleteli popri čajových poliach a horách, užili si jednu z najkrajších vlakových trás. Stratili sa medzi opicami v jednom zo zelených dažďových pralesov. Alebo padali do vĺn pri pokuse surfovať.

K ceste na Srí lanku môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločnosti flydubai s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Colomba už od 529€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky na Srí Lanku sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od februára do septembra 2020.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 február 2020.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Bratislava - Colombo 529€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie

Srí Lanka – Tipy, ktoré by si pred cestou mal vedieť

Ako si naplánovať cestu do krajiny ktorú vôbec nepoznám? Zo začiatku som nevedela, kde mám začať. O Srí Lanke som predtým čítala, počula, vedela som, že neodmysliteľnou súčasťou je čaj, že hlavné mesto je Colombo, ale dokopy som o nej nevedela veľa. Častokrát je dobré nechať sa unášať prúdom, ale keďže som v tejto krajine plánovala stráviť iba týždeň, chcela som si cestu vopred naplánovať a čo najrýchlejšie vyplniť medzery vo vedomostiach. Mojou prioritou bolo zažiť, pozrieť aj za taký krátky čas čo najviac a pritom ešte ušetriť... čítať ďalejSRÍ LANKA - Colombo z Bratislavy s letenkami od 529 eur