SRÍ LANKA: Colombo z Prahy s letenkami od 468€

19.Dec 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia colombo letenky na srí lanku letenky do ázie letisko viedeň srí lanka Air Arabia

Srí Lanka. Nádherný ostrov v Indickom oceáne, na ktorého kilometre bielych pláží utekáme skryť sa pred treskúcou zimou. Vonia čajom, ale aj poriadnym dobrodružstvom. Priam láka na to, aby ste preleteli popri čajových poliach a horách, užili si jednu z najkrajších vlakových trás. Stratili sa medzi opicami v jednom zo zelených dažďových pralesov. Alebo padali do vĺn pri pokuse surfovať.

K ceste na Srí lanku môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Air Arabia s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy do Colomba už od 468€. V cene letenky v základnej tarife je len príručná batožina do 10kg. Batožina do 20kg je za dodatočný poplatok 23€. Občerstvenie na jednotlivé lety je možné dokúpiť počas rezervácie letenky. Letenky si môžete vyhľadať a zakúpiť priamo cez stránky let.spoločnosti Air Arabia.

Letenky na Srí Lanku sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od januára do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 marec 2020.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky priamo cez web Air Arabia

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie

Srí Lanka – Tipy, ktoré by si pred cestou mal vedieť

Ako si naplánovať cestu do krajiny ktorú vôbec nepoznám? Zo začiatku som nevedela, kde mám začať. O Srí Lanke som predtým čítala, počula, vedela som, že neodmysliteľnou súčasťou je čaj, že hlavné mesto je Colombo, ale dokopy som o nej nevedela veľa. Častokrát je dobré nechať sa unášať prúdom, ale keďže som v tejto krajine plánovala stráviť iba týždeň, chcela som si cestu vopred naplánovať a čo najrýchlejšie vyplniť medzery vo vedomostiach. Mojou prioritou bolo zažiť, pozrieť aj za taký krátky čas čo najviac a pritom ešte ušetriť... čítať ďalejColombo z Prahy s letenkami od 468 eur