Talianske Bergamo z Ostravy počas letných prázdnin od 20€

10.Jún 2017 | 14:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa miláno bergamo letenky do milána letenky do talianska taliansko letisko ostrava ryanair

Bergamo je pre nás cenovo najbližším letiskom k mestu Miláno. Stačí pohľad na akciové letenky, ktoré pre vás máme, a dámy sa už vidia prechádzajúc medzi luxusnými butikmi, páni na štadióne. Čo tak sa pred tým na chvíľu zastaviť a dať šancu Bergamu? Tajomné mesto s bohatou históriou ukrytou v kamenných uličkách vám isto ukáže svoje čaro. A aj to, že je viac ako len prestupnou stanicou.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Ostravy do Bergama už od 538 Kč / 20€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o váhe 15kg je poplatok 31€. Za batožinu o hmotnosti do 20kg si priplatíte 52€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca júl 2017.


► Letenky do Bergama v termíne 13-16 júl 2017.

► Ubytovanie v Miláne už od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke ryanair

Kalendár termínov ostrava - bergamo


Doprava z letiska do Milána

Z letiska v Bergame máme viacero možností ako sa dostať do Milána. Jednou z nich je, že využijeme priame autobusové spojenie z letiska v Bergame. Na výber máme autobusy týchto spoločnosti:

  • Terravision (jednosmerný lístok 5€ a spiatočný za 9€)
  • OrioShuttle (jednosmerný lístok 3,50€ a spiatočný 7€)
  • Autostradale (jednosmerný lístok 5€ a spiatočný za 9€)

Ďalšou možnosťou je použiť autobus spoločnosti ATB za 2€, ktorý nás odvezie do Bergama pri železničnú stanicu a odtiaľ pôjdeme vlakom do Milána za 4,45€ alebo 5,15€ podľa typu vlaku. Vlaky jazdia priemerne 1 až 2 krát za hodinu. Pri využití prvej možnosti nás spiatočná cesta bude stáť 13,90€.


Ubytovanie v Miláne a Bergame

Hotely, hostely, apartmány, hosťovské izieb či bytov na prenájom…

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie V Miláne

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Bergame