TALIANSKO: Neapol z Budapešti s letenkami od 19€

04.Sep 2017 | 09:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: taliansko neapol európa letenky do talianska letenky do neapolu letisko budapešť wizzair

(Aktualizované 4.9.2017) Ťažko povedať, čo dostalo na turistickú mapu Slovákov mesto Neapol. Možno to bol jeden z našich najznámejších futbalistov, možno preslávené centrum, architektonický skvost zapísaný v zozname UNESCO. Tak či onak, mesto ležiace neďaleko stále aktívnej sopky stojí za to navštíviť.

K ceste do Neapolu môžete využiť ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Neapolu už od 5984Ft (cca 19€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 11980Ft (cca 39€). Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 20kg je 66€ a za väčšiu batožinu o váhe do 32kg zaplatíte 87€. Letenky do Neapolu sú dostupné v termínoch počas mesiaca november a december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 9-16 november 2018.

► Ubytovanie v Neapole už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Výlet do Neapolu a na amalfské pobrežie šikovne a lacno

Rodisko pizze, farebné malé mestečká postavené na skalách a priezračne modrá voda. To všetko nájdeš v Neapole a na neďalekom amalfskom pobreží. Keď súhlasíš s tým, že na dychberúce miesta netreba ísť na druhý koniec sveta, tento článok je pre teba. Zistíš v ňom, ako si naplánovať výlet do Neapolu a na amalfské pobrežie šikovne a lacno.

Neapol je prístavné mesto plné protikladov.

Chudoba a špina sa tu strieda s bohatou históriou a veselými, ozaj pravými ukričanými Talianmi. Amalfské pobrežie, vzdialené len hodinu vlakom, trajektom, či autobusom nemôže byť rozličnejšie. Oveľa viac turistov, čistejšie, plné prekrásnych pláží a výhľadov.

Tieto protiklady treba zažiť a ako na to šikovne a lacno nájdeš v ďalších riadkoch... čítať ďalej