TALIANSKO: Neapol z Viedne v májových termínoch od 20€

06.Feb 2020 | 11:17
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň európa neapol letenky do talianska taliansko letenky do neapolu wizzair

K ceste môžete využiť ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Neapolu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Neapolu sú dostupné pre cesty počas mesiaca máj 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 máj 2020.

► Ubytovanie v Neapole už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov viedeň - Neapol

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Výlet do Neapolu a na amalfské pobrežie šikovne a lacno

Rodisko pizze, farebné malé mestečká postavené na skalách a priezračne modrá voda. To všetko nájdeš v Neapole a na neďalekom amalfskom pobreží. Keď súhlasíš s tým, že na dychberúce miesta netreba ísť na druhý koniec sveta, tento článok je pre teba. Zistíš v ňom, ako si naplánovať výlet do Neapolu a na amalfské pobrežie šikovne a lacno. Tieto protiklady treba zažiť a ako na to šikovne a lacno nájdeš v ďalších riadkoch... čítať ďalejNeapol z Viedne v májových termínoch od 20 eur