TALIANSKO: RÍM 39€

26.Máj 2015 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: taliansko rím európa letenky do talianska letenky do ríma

Urobte si výlet do "Večného mesta". Keď už všetky cesty vedú do Ríma, tak prečo nie aj táto. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Prahy do Ríma(Fiumicino) s let. spoločnosťou WizzAir už od 1058Kč (cca 39€) – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena je od 62€. Letenky sú dostupné počas mesiaca jún 2015.


► Letenky napríklad v termíne 20-25 jún 2015.

► Ubytovanie v Ríme už od 13€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky do Ríma

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Ríme

Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.