TALIANSKO: Rím v jarných termínoch s letenkami z Viedne od 20€

04.Feb 2024 | 15:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: rím letenky do ríma letisko viedeň letenky do talianska taliansko wizzair Európa

Rím, hlavné mesto Talianska, je mesto s bohatou históriou a fascinujúcou kultúrou, ktoré láka turistov z celého sveta. Pre mnohých je Rím synonymom pre "večné mesto" a niet divu. Už od staroveku bol Rím centrom moci a vplyvu, a dodnes je domovom nespočetných pamiatok a umeleckých diel.

K ceste využite aktuálnu ponuku let. spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Ríma (Fiumicino) od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Ríma sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Registrácia online už 1 dni pred odletom

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Registrácia online už 30 dní pred odletom

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-11 apríl 2024.


Zobraziť LETENKY DO RÍMA

Zobraziť KALENDÁR leteniek do Ríma

Zobraziť UBYTOVANIE V RÍME


Čo sa oplatí vidieť v Ríme

1. Koloseum: Symbol Ríma a impozantná aréna, kde sa konali gladiátorské zápasy. Prejdite sa po jeho chodbách a predstavte si atmosféru týchto dramatických udalostí.

2. Forum Romanum: Srdce starovekého Ríma s ruinami chrámov, bazilík a oblúkov. Ponorte sa do histórie a vnímajte ruch a život, ktorý tu kedysi pulzoval.

3. Vatikán: Sídlo pápeža a najmenší štát na svete. Obdivujte Baziliku sv. Petra, Sixtínsku kaplnku a Vatikánske múzeá s ich bohatou zbierkou umenia.

4. Fontána di Trevi: Najznámejšia fontána v Ríme a symbol túžby. Hoďte mincu do fontány a zaželajte si návrat do Večného mesta.

5. Panteón: Chrám všetkých bohov s impozantnou kupolou a majestátnym interiérom. Vnímajte jeho majestátnosť a harmóniu a nechajte sa uniesť jeho magickou atmosférou.

6. Španielske schody: Monumentálne schodisko s výhľadom na Piazza di Spagna. Poseďte si na schodoch a vychutnajte si atmosféru rušného námestia.

Rím ponúka oveľa viac ako len 7 zaujímavostí. Prejdite sa jeho uličkami, objavte skryté zákutia a nechajte sa očariť jeho jedinečnou atmosférou. Návšteva Ríma je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý vám zostane v pamäti na celý život.TALIANSKO - Rím v jarných termínoch s letenkami z Viedne od 20 eur