TALIANSKO: Rím z Bratislavy s letenkami už od 20€

07.Nov 2017 | 21:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa rím letisko bratislava letenky do talianska letenky do ríma taliansko ryanair

(Aktualizované 7.11.2017) "Večné" hlavné mesto Talianska láka v každom ročnom období a tak sa aj vy vydajte sa na potulky po jednom z najkrajších a najviac navštevovaných miest sveta, ležiaceho na brehoch riek Tiber a Aniene.

K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Bratislavy do Ríma (Ciampino) s let. spoločnosťou Ryanair už od 20€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky do Ríma sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca január 2018.


► Letenky napríklad v termíne 16-20 január 2018.

► Ubytovanie v Ríme už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky do Ríma

Kalendár termínov Bratislava - Rím

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v RímeVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.