TANZÁNIA: Dar Es Salaam z Viedne s letenkami od 407€

20.Dec 2019 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika tanzánia Dar Es Salaam letenky do afriky klm letenky do tanzánie letisko viedeň letenky do Dar es Salaam

Tanzánia, krajina na pobreží Indického oceánu, ktorá dostala do vienka tie najkrajšie pláže. A ešte krajšiu prírodu. Bájne pohorie Kilimandžáro i snáď najzachovalejšiu divočinu na svete. Domov levov, nosorožcov aj domácich Masajov v ich neprehliadnuteľných odevoch. Navštívte ich s letenkami od let.spoločnosti KLM.

V aktuálnej akcii si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Dar Es Salaam už od 407€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Tanzánie sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do júna 2020.


► Letenky do Tanzánie v termíne 4-16 marec 2020.

► Ubytovanie v Tanzánii už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe KLM

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - DAR ES SALAAM 429€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DAR ES SALAAM

Podmienky vstupu do Tanzánie

Cestovný pas, platný minimálne 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov a iba na jeden vstup, pričom dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace).Dar Es Salaam z Viedne s letenkami od 407 eur