TANZÁNIA: Z Viedne do Dar Es Salaam s letenkami od 429€

16.Dec 2018 | 10:38
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika tanzánia Dar Es Salaam letenky do afriky letisko viedeň klm letenky do tanzánie letenky do Dar es Salaam

Tanzánia, ležiaca na pobreží indického oceánu, dostala do vienka mnoho rozmanitých darov prírody. Pýši sa magickými plážami na pevnine aj na jej exotických ostrovoch. I tou pravou divočinou. Národnými parkami, kde sa preháňajú stáda divokých zvierat, ktoré lákajú na skutočné africké dobrodružstvo.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Dar Es Salaam už od 429€. V cene letenky je príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od marca do júna 2019.

► Letenky do Tanzánie v termíne 16-29 máj 2017.

► Ubytovanie v Tanzánii už od 12€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - DAR ES SALAAM 429€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DAR ES SALAAM

Podmienky vstupu do Tanzánie

Cestovný pas, platný minimálne 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov a iba na jeden vstup, pričom dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace).TANZÁNIA - Z Viedne do Dar Es Salaam s letenkami od 429 eur