Thajsko a Malajzia s multi-city letenkami už od 449€

13.Máj 2017 | 02:56
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia kuala lumpur thajsko phuket malajzia letenky do ázie letenky do thajska letenky do malajzie letisko budapešť Emirates

Phuket poznáme ako jedno z najturistickejších miest Thajska. Ťažko nadchne milovníkov nedotknutej divočiny. Ale inak má všetko. (Panenskými) piesočnatými plážami počnúc, neskutočnými budhistickými pamiatkami končiac. A navyše má perfektnú polohu na objavovanie ďalších zaujímavých ostrovov. To ale nie je všetko, dobrodružstvo v Malajzii len začína.

Langkawi, ostrov ležiaci medzi Malajziou a Thajskom, na okraji Andamanského mora. Ak dávate prednosť kľudnému vylihovaniu na pláži, tak tento ostrov bude tou správnou voľbou. Vybrať si môžete pláže s nádhernou tyrkysovou vodu ako napríklad Pantai Cenang, PantaiKok, Pantai Tengah, Datai Bay, Burau Bay alebo navštívte pláž Pantai Pasir Hitam s charakteristickým čiernym pieskom. A je len na vás, ako, a ktoré ostrovy v Adamanskom mori cestou do plážového raja navštívite.

Cestu ukončíme v Kuala Lumpur, mesta mrakodrapov takmer dotýkajúcich sa neba. Mesto obrovských nákupných centier a luxusných nočných podnikov. Z ulíc Kuala Lumpur sa ale napriek tomu všetkému nevytratili tradičné zvyky domácich aj mnohými iných národov žijúcich v meste bok po boku. Chcete sa vydať po ich stopách? Nenechajte si ujsť letenky do Kuala Lumpur.

Spojte obe krajiny do jednej návštevy a vydajte sa tak za aktívnym oddychom v tejto cenovo výhodnej oblasti Juhovýchodnej Ázie. Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku multi-city spiatočných leteniek na trase Budapešť na Phuket a nazad z Kuala Lumpur do Budapešti už od 449€.

V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od augusta 2017 do apríla 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11-28 december 2017.


Budapešť - Phuket | Kuala Lumpur - Budapešť od 449€


Doprava medzi ostrovmi

V prípade, že si vyberiete alternatívu, kde vašu cestu začnete na ostrove Langkawi, tak napríklad za trajekt z Langkawi na Koh Lipe zaplatíte 1100THb (cca 28€). Ak budete z Koh Lipe pokračovať ďalej na Koh Mook, tak cena lístka bude od 1500THB (cca 37€).

Ďalšie orientačné ceny trajektov:

  • Koh Lanta ⇆ Koh Mook od 1000THB (cca 25€)
  • Koh Mook ⇆ Koh Lipe od 1500THB (cca 37€)
  • Koh Lipe ⇆ Langkawi (Malajzia) od 1100THB (cca 28€)


Viac info o doprave medzi ostrovmi nájdete na stránke Kohlipe.netPodmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.