Thajsko a Malajzia s multi-city letenkami už od 429€

29.Dec 2016 | 19:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok ázia kuala lumpur malajzia thajsko phuket

Najvyššia dvojica mrakodrapov, aj neuveriteľná kultúrna rozmanitosť. To sú veci, ktoré nám najviac charakterizujú Kuala Lumpur, hlavné mesto Malajzie. Vďaka dnešnej akcii leteckej spoločnosti Emirates môžete aj vy podľahnúť jeho čaru. To ale nie je všetko, dobrodružstvo v Malajzii len začína. Domov totiž poletíte z thajského ostrova Phuket. A je len na vás, ako, a ktoré ostrovy v Adamanskom mori cestou do plážového raja navštívite.

Spojte obe krajiny do jednej návštevy a vydajte sa tak za aktívnym oddychom v tejto cenovo výhodnej oblasti Juhovýchodnej Ázie. Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku kombinovaných spiatočných leteniek na trase Budapešť - Kuala Lumpur a nazad z Phuketu do Budapešti už od 429€.

V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od apríla do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 4-26 apríl 2017.


Budapešť - Kuala Lumpur | Phuket - Budapešť od 429€


Doprava medzi ostrovmi

V prípade, že si vyberiete alternatívu, kde vašu cestu začnete na ostrove Langkawi, tak napríklad za trajekt z Langkawi na Koh Lipe zaplatíte 1100THb (cca 28€). Ak budete z Koh Lipe pokračovať ďalej na Koh Mook, tak cena lístka bude od 1500THB (cca 37€).

Ďalšie orientačné ceny trajektov:

  • Koh Lanta ⇆ Koh Mook od 1000THB (cca 25€)
  • Koh Mook ⇆ Koh Lipe od 1500THB (cca 37€)
  • Koh Lipe ⇆ Langkawi (Malajzia) od 1100THB (cca 28€)


Viac info o doprave medzi ostrovmi nájdete na stránke Kohlipe.netPodmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.