2 v 1 - Thajsko a Malajzia s multi-city letenkami od 489€

08.Aug 2018 | 19:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok ázia kuala lumpur phuket thajsko malajzia letisko budapešť Emirates letenky do ázie letenky na phuket letenky do kuala lumpur

Ideálna možnosť ako skombinovať spoznávanie exotických miest a ostrovov atraktívneho Thajska spolu s Malajziou. Cestu začnete na Phukete, ostrove hlučného nočného života a pokojných pláží. Z Phuketu sa po ceste do Malajzie môžete zastaviť na ostrovoch v Andamanskom mori ako napríklad Koh Lanta, Koh Mook, Koh Lipe až po malajzijský ostrov Langkawi. Z Langkawi sa presuniete do Kuala Lumpur, najväčšieho a najvýznamnejšieho mesta Malajzie. Čakajú vás tu impozantné stavby, koloniálnu históriu a nespočetné možnosti nákupov rôznych úrovní. Zaujímavou voľbou bude určite aj neďaleko mesta ležiaca hinduistická svätyňa Batu Caves.

Spojte obe krajiny do jednej návštevy a vydajte sa tak za aktívnym oddychom v tejto cenovo výhodnej oblasti Juhovýchodnej Ázie. Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku kombinovaných spiatočných leteniek let.spoločnosťou Emirates na trase Budapešť - Phuket a nazad z Kuala Lumpur do Budapešti už od 489€.

V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od septembra do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 1-14 novembra 2018.


Budapešť - Phuket | Kuala Lumpur - Budapešť od 489€


Doprava medzi ostrovmi

V prípade, že si vyberiete alternatívu, kde vašu cestu začnete na ostrove Langkawi, tak napríklad za trajekt z Langkawi na Koh Lipe zaplatíte 1100THb (cca 28€). Ak budete z Koh Lipe pokračovať ďalej na Koh Mook, tak cena lístka bude od 1500THB (cca 37€).

Ďalšie orientačné ceny trajektov:

  • Koh Lanta ⇆ Koh Mook od 1000THB (cca 25€)
  • Koh Mook ⇆ Koh Lipe od 1500THB (cca 37€)
  • Koh Lipe ⇆ Langkawi (Malajzia) od 1100THB (cca 28€)


Viac info o doprave medzi ostrovmi nájdete na stránke Kohlipe.netPodmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.


Thajsko a Malajzia s multi-city letenkami od 489 eur