THAJSKO: Multi-city letenky z Budapešti do Bangkoku a s návratom z Phuketu od 499€

25.Jún 2019 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko phuket letenky do bangkoku letenky na phuket letenky do ázie letisko budapešť Emirates

Viete si predstaviť zimu bez Thajska? Už ani my nie. Obľúbenú ázijsku destináciu môžete teraz navštíviť vďaka multi-city letenkám od dvoch špičkových leteckých spoločnosti a to Emirates a Turkish Airlines.

Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Budapešti do Bangkoku a s návratom z Phuketu do Budapešti už od 499€. V cene letenky od let.spoločnosti Emirates je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 15kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra 2019 do mája 2020.

V cene letenky od let.spoločnosti Turkish Airlines je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra 2019 do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 1-14 november 2018.

► Ubytovanie v Thajsku už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Thajsko s Emirates 499€

Kalendár termínov Thajsko s Turkish Airlines 499€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie na Phukete

Doprava medzi Phuketom a Bangkokom

Najrýchlejšou a najpohodlnejšou dopravou medzi Phuketom a Bangkokom je letecká doprava. Výhodou je, že túto trasu lietajú okrem klasických spoločností aj nízkonákladové spoločnosti ako sú Thai Lion Air alebo AirAsia. Táto linka sa lieta pomaly každú hodinu a cena leteniek začína už na 24€.

Ďalšou z možností ako sa dopraviť do Bangkoku je autobusová preprava. Cesta autobusom z Phuketu do Bangkoku trvá necelých 13 hodín a cena lístka sa pohybuje od 19€ do 30€ v závislosti od času odchodu z Phuketu.


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. Multi-city letenky z Budapešti do Bangkoku a s návratom z Phuketu od 499 eur