THAJSKO: Phuket z Viedne s letenkami od 439€

13.Nov 2021 | 14:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do thajska ázia thajsko phuket letenky na phuket letenky do ázie Etihad Airways letisko viedeň

Vychutnajte exotické Thajsko a to na ostrove Phuket, ktorý sa radí medzi jeden z najvyhľadávanejších cieľov pre strávenie príjemnej dovolenky v exotike. Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku leteniek let. spoločnosti Etihad Airways z Viedne na Phuket už od 439€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 20kg.

Letenky na Phuket sú dostupné pre cesty v termínoch od decembra 2021 do apríla 2022.


► Letenky na Phuket v termíne 10-26 február 2022.

► Ubytovanie na Phukete už od 8€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - PHUKET 439€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA PHUKETE

Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.

Thajská vláda od 1. novembra 2021 uvoľnila pandemické opatrenia vo vybraných 17 provinciach a pokračuje platnosť výnimočného stavu v Thajsku do 30. novembra 2021.

Vstup do Thajska je umožnený stanoveným kategóriám osôb:

 • Pre plne zaočkované osoby (druhá dávka podaná 14 dní pred vstupom do krajiny) s platným očkovacím certifikátom je povinná 7 dňová povinná karanténa v hoteloch AQ alebo SHA+.
 • Osoby bez očkovacieho certifikátu alebo nie plne zaočkovaní musia absolvovať povinnú 10-dňovú karanténu v AQ hoteloch.
 • Pre osoby vstupujúce do Thajska po súši bez očkovacieho certifikátu alebo ktoré nie sú plne zaočkované platí povinná 14-dňová karanténa v AQ hoteloch.
 • Plne zaočkované osoby, ktoré žijú alebo posledných 21 dní sa zdržiavali v nízko rizikových krajinách (Austrália, Bahrajn, Belgicko, Bhután, Brunej, Bulharsko, Cyprus, Čile, Čína, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Hong Kong, Island, Írsko, Izrael, Japonsko, Južná Kórea, Kambodža, Kanada, Katar, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajzia, Malta, Nemecko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Saudská Arábia, Singapur, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Taliansko, Spojené Arabské Emiráty, Spojené Štáty Americké, Spojené kráľovstvo, India, Taiwan, Laos, Mjanmarsko, Filipíny, Chorvátsko, Indonézia, Kuwajt, Maledivy, Mongolsko, Nepál, Omán, Rumúnsko, Slovensko, Srí Lanka, Vietnam, Luxembursko) sú oslobodené od povinnej 7-dňovej karantény za podmienky, že pricestujú s negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín a absolvujú 1 noc v karanténnom hoteli SHA+ alebo AQ a počkajú na výsledok PCR testu, ktorý bude vykonaný po ich prílete do krajiny.

Pri vstupe do krajiny sa vyžadujú

 • príslušné víza, ak cestujúci neprichádza do krajiny v rámci systému oslobodenia od vízovej povinnosti,
 • registrácia prostredníctvom aplikácie Thailand Pass,
 • negatívny PCR test na COVID-19, ktorý nie je starší ako 72 hodín,
 • doklad o zabezpečení karanténneho ubytovania v SHA+ alebo AQ hoteloch,
 • zdravotné poistenie vo výške minimálne 50.000 USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19.

Podrobnejšie informácie o podmienkach vstupu je možné získať na príslušných veľvyslanectvách Thajského kráľovstva.

Program Sandbox

Thajská vláda rozhodla o rozšírení programu Sandbox o ďalšie provincie a ich oblasti s platnosťou od 1. novembra 2021. Celkový počet je 17 a konkrétne ide o:

Bangkok, Krabi, Chon Buri (iba Bang Lamung, Pattaya, Si Racha, Koh Si Chang a tambon Na Jomtien a tambon Bang Sare of Sattahip district), Chiang Mai (iba Muang, Doi Tao, Mae Rim a Mae Taeng districts), Trat (iba Koh Chang), Buri Ram (iba Muang district), Prachuap Khiri Khan (iba tambon Hua Hin a tambon Nong Kae), Phangnga, Phetchaburi (iba Cha-am), Phuket, Ranong (iba Koh Phayam), Rayong (iba Koh Samet), Loei (iba Chiang Khan), Samut Prakan (iba Suvarnabhumi airport), Surat Thani (iba Koh Samui, Koh Phangan a Koh Tao), Nong Khai (iba Muang, Sangkhom, Sri Chiang Mai a Tha Bo), Udon Thani (iba Muang, Ban Dung, Kumphawapi, Na Yoong, Nong Han a Prachak Silapakhom),

Program Sandbox je určený pre zaočkovaných turistov z celého sveta, ktorým je umožnený voľný pohyb v rámci provincie na základe vopred stanovených podmienok. Po ukončení ich pobytu v rámci projektu Sandbox môžu cestovať v rámci krajiny na základe zavedených aktuálnych opatrení.

Turisti v rámci programu Sandbox musia

 • byť plne zaočkovaní (druhá dávka podaná 14 dní pred vstupom do krajiny)
 • rezervovať 7 nocí v SHA+ hoteli (je vyžadovaná platba vopred)
 • predložiť pred odletom PCR test nie starší ako 72 hodín
 • absolvovať dva PCR testy počas pobytu v Sandboxe (jeden po prílete, druhý v 6/7 deň pobytu)
 • mať zabzepečené zdravotné poistenie vo výške minimálne 50.000 USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19

Pre detailnejšie podmienky vstupu do krajiny v rámci programu Phuket Sandbox odporúčame záujemcom obrátiť sa na príslušné veľvyslanectvá Thajského kráľovstva.THAJSKO - Phuket z Viedne s letenkami od 439 eur