THAJSKO: Phuket z Viedne s letenkami od 469€

06.Feb 2020 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť letenky do thajska ázia thajsko phuket letenky do ázie letenky na phuket qatar airways

Vychutnajte exotické Thajsko a to na ostrove Phuket, ktorý sa radí medzi jeden z najvyhľadávanejších cieľov pre strávenie príjemnej dovolenky v exotike. Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku leteniek z Viedne na Phuket už od 469€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x37x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.

Letenky na Phuket sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do mája 2020.


► Letenky na Phuket v termíne 21-29 apríl 2020.

► Ubytovanie na Phukete už od 4€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - PHUKET 469€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA PHUKETE

Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.


Mohlo by Vás zaujímať

Ostrov Phuket – Môj malý sprievodca
Cestovanie ma lákalo už od nepamäti. Po pár európskych cestách mi začal byť náš starý kontinent, ako sa hovorí, „pritesný". Zatúžila aj po exotickejších miestach. Prečo ale Thajsko? Typické bedekerové dôvody ako krásne pláže, príroda a slnko v januári tiež zavážili. Neboli ale rozhodujúce... čítať ďalejTHAJSKO  - Phuket z Budapešti s letenkami od 469 eur