THAJSKO S TURKISH AIRLINES: Multi-city leteniek z Košíc do Bangkoku a s návratom z Phuketu od 459€

12.Mar 2018 | 18:47
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko phuket letenky do bangkoku letenky na phuket letenky do ázie letisko košice Turkish Airlines

Láka vás okúzľujúce a priateľské Thajsko? Nenechajte si túto krásnu krajinu a ponuku navštíviť ju za pár eur, újsť. Spoločnosť Turkish Airlines a jej ďalšia akciová ponuka, s ktorou sa zoznámite s tým najkrajším, čo juhovýchodná Ázia ponúka. Čaká vás Bangkok, moderné a hlavné thajské mesto s pamiatkami a tradíciami. A u nás najznámejší thajský ostrov Phuket. Miesto, ktoré je synonymom nádherných pláží a nočného života.

Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Košíc do Bangkoku a s návratom z Phuketu od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 20kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od mája do júna 2018.


► Letenky napríklad v termíne 18-28 máj 2018.

► Ubytovanie v Thajsku už od 4€ na osobu a noc.


Košice - Bangkok /- Phuket - Košice 459€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie na Phukete


Doprava medzi Phuketom a Bangkokom

Najrýchlejšou a najpohodlnejšou dopravou medzi Phuketom a Bangkokom je letecká doprava. Výhodou je, že túto trasu lietajú okrem klasických spoločností aj nízkonákladové spoločnosti ako sú Thai Lion Air alebo AirAsia. Táto linka sa lieta pomaly každú hodinu a cena leteniek začína už na 24€.

Ďalšou z možností ako sa dopraviť do Bangkoku je autobusová preprava. Cesta autobusom z Phuketu do Bangkoku trvá necelých 13 hodín a cena lístka sa pohybuje od 19€ do 30€ v závislosti od času odchodu z Phuketu.


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.Multi-city leteniek z Košíc do Bangkoku a s návratom z Phuketu od 459 eur