Tokio z Budapešti s krátkou zastávkou v Pekingu od 452€

30.Dec 2018 | 13:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: top. LETENKY DO TOKIA letenky do japonska ázia japonsko tokio peking letisko budapešť air china

Symbol modernej doby a jedno zo svetových finančných centier si najlepšie vychutnáte z výšky „Eiffelovej veže". Alebo teda z jej vernej repliky, stojacej vo futuristickom Tokiu, z ktorej budete mať ako na dlani nie len mesto, ale aj pohorie Fuji. A tam niekde, ďaleko za týmto vrchom, je Peking, do popredia sa tlačiace moderné mesto ukrývajúce tie najvzácnejšie čínske poklady. Nenechajte si ujsť to najkrajšie z východnej Ázie a navštívte ich obe v rámci jednej cesty.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Tokia už od 452€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do mája 2019.

Pri ceste z Tokia je prestup v čínskom Pekingu, ktorého dĺžka je viac než 14 hodín a je nutné stráviť noc v tomto meste.


► Letenky napríklad v termíne 6-19 marec 2019.

► Ubytovanie v Tokiu už od 15€ na osobu a noc.


BUDAPEŠŤ - PEKING (14HODÍN) - TOKIO - BUDAPEŠŤ 452€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Japonska

Pri turistických cestách do 90 dní postačuje pre občanov SR platný cestovný pas.

Od 20. novembra 2007 vstúpila do platnosti novela Zákona o imigračnej kontrole, podľa ktorej sa každý cudzinec pri vstupe do krajiny musí podrobiť procedúre odobratia odtlačkov prstov a nasnímania tváre.


Podmienky vstupu do Číny: 72-hodinový bezvízový tranzit v Pekingu a Šanghaji

V snahe prilákať čo najväčší počet turistov a zatraktívniť mesto Šanghaj, provincie Zhejiang a Jiangsu, samosprávne mesto Šanghaj a mestá Hangzhou a Nanjing zaviedli možnosť využitia 144 hodinového bezvízového tranzitu pre občanov 51 krajín, vrátane SR.

Cestujúci môžu pri vstupe na územie ČĽR na určených miestach požiadať čínske orgány o možnosť využitia 144 hodinového bezvízového tranzitu, pričom musia spĺňať stanovené podmienky. Cudzinci musia vstúpiť na územie ČĽR v jednom zo stanovených miest vstupu, disponovať platným cestovným dokladom, spiatočným lístkom s presne určeným dátumom odchodu do 144 hodín a v tomto období aj opustiť územie ČĽR v jednom zo stanovených miest. Za stanovené miesta na vstup a vycestovanie boli určené medzinárodné letiská Pudong a Hongqiao v Šanghaji, Shanghai Wusongkou International Cruise Terminal, Shanghai Railway Station, medzinárodné letisko Lukou v Nanjingu a medzinárodné letisko Xiaoshan v Hangzhou. Viac info na stránkach Mzv.skTokio z Budapešti s krátkou zastávkou v Pekingu od 452 eur