Toskánsko z Viedne v júnových termínoch od 15€

04.Jún 2018 | 11:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa toskánsko pisa letenky do talianska taliansko letenky do toskánska letenky do pise letisko viedeň laudamotion

Využite ešte dnes platnú akciovú ponuku spoločnosti Pelikán a zaleťte si začiatkom leta do Toskánska. Výpredaj leteniek platí do 4. júna (pondelok) alebo do vypredania voľných miest.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Pise už od 15€. V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát.

Letenky z Viedne do Pise sú dostupné v termínoch počas mesiaca jún 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11-25 jún 2018.

Ubytovanie v Pise už od 25€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Pisa

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


V Toskánsku máme na výber z dostatočného množstva rôznych tipov ubytovacích kapacít. My sme vybrali pre vás pár zaujímavých tipov pre vaše potulky týmto úchvatným regiónom. Tým prvým je ubytovanie priamo v Pise a to La Catedrala, ktoré sa nachádza približne 200m od slávnej šikmej veže. Za noc v 2-lôžkovej izbe zaplatíte od 65€.

Ak vaše kroky povedú do Florencie, tak v tomto prípade za pozornosť stojí 4-hviezdičkový hotel Columbus. Nachádza sa v širšom centre pri rieke Arno. Za noc v 2-lôžkovej izbe s raňajkami zaplatíte od 41€Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Toskánsko z Viedne v júnových termínoch od 15 eur