TURECKO: Istanbul z Viedne s letenkami od 85€

10.Aug 2019 | 10:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: istanbul turecko ázia letenky do ázie letenky do turecka Pegasus Airlines letenky do istanbulu letisko viedeň

Brána do orientu, tlčúce srdce Turecka i prosperujúce ekonomické centrum. Tým všetkým je Istanbul, jediné mesto sveta ležiace na dvoch kontinentoch. Láka pestrou mozaikou pamätihodností a krásnych scenérií. Historickými mešitami, medzi ktorými vyniká tá "Modrá", palácmi aj nádherným výhľadom naprieč Bosporskou úžinou.

K návšteve tejto tureckej metropoly môžete využiť ponuku let.spoločnosti Pegasus Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Istanbulu už od 85€. V cene letenky je jedna príručná batožina o váhe do 8kg. Za zapísanú batožinu do podpalubia o váhe do 20kg je poplatok 16€. Letenky do Istanbulu sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2019 do marca 2020.


► Letenky napríklad v termíne 14-20 november 2019

Ubytovanie v Istanbule už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Istanbulu

Vyhľadať ubytovanie v Istanbule

Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky do Turecka

Od 23.8.2013 pre občanov Slovenska, držiteľov klasického turistického pasu SR, už neplatí vízová povinnosť.


Istanbulský experiment

„Túžba znásobuje rozkoš" nikdy neplatilo tak surovo ako pri novembrovej aférke s Istanbulom. Ísť ta dva dni mašinou, ktorú váš mozog odmieta identifikovať ako vlak, meškanie nepočítať na minúty ale na dni, zažiť pašerákov mäkkých drog a serióznu poruchu stroja „in the middle of nowhere", to máte pocit, že Allah je všetko, len nie milostivý. S odstupom času v tom vidíte vyšší zámer: čím mučivejšia a dlhšia predohra, tým intenzívnejšie „finále" v Istanbule... čítať ďalejIstanbul z Viedne s letenkami od 85 eur