UZBEKISTAN: Taškent z Budapešti s letenkami od 389€

29.Okt 2023 | 13:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie uzbekistan letenky do uzbekistanu taškent letenky do taškentu

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti LOT si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Taškentu už od 389€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg je za dodatočný poplatok.

Letenky do Toronta sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od februára do apríla 2024.


► Letenky napríklad v termíne 1-7 marca 2024.


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - Taškent OD 389€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V Taškente


Podmienky vstupu do Uzbekistanu

Občania SR cestovať do Uzbekistanu bez víz, pobyt však nesmie presiahnuť 30 dní.

V prípade pobytu dlhšieho ako 30 dní, platí povinnosť získať pre vstupom do krajiny uzbecké vízum. Zastupiteľské úrady Uzbekistanu vydávajú viacero typov víz v závislosti od účelu pobytu žiadateľa.

Bližšie informácie týkajúce sa podmienok vydávania víz poskytujú zastupiteľské úrady Uzbekistanu v zahraničí. Kontaktné informácie na zastupiteľské úrady Uzbekistanu je možné nájsť na webovej stránke ministerstva zahraničných vecí Uzbekistanu. Naďalej existuje možnosť podať žiadosť o udelenie uzbeckého víza na veľvyslanectve Uzbekistanu vo Viedni.

Veľvyslanectvo Uzbekistanu vo Viedni
Botschaft der Republik Usbekistan
Pötzleinsdorferstrasse 49
A-1180 Wien
Austria
telefón: +431 315 39 94-11, 3153995-11
fax: +431 315 39 93
e-mail: [email protected]


Uzbekistan. Tipy a triky či Ako na to?

Stredná Ázia je pre nás stále nepoznaným regiónom. Kto sa sem vydá, toho očarí miestna príroda, príjemní ľudia, no predovšetkým patina histórie, ktorú tu po sebe nechali karavány križujúce svet po legendárnej Hodvábnej ceste. Veď si len nahlas vyslovte mená ako Buchara či Samarkand a rozbúcha sa Vám srdce nádherným dobrodružstvom. Ak chcete v strednej Ázii začať, Uzbekistan je tou pravou bránou do rozprávkového sveta. Uzbekistan som navštívil takmer 10 krát a tak je tu pár postrehov... čítať ďalejUZBEKISTAN - Taškent z Budapešti s letenkami od 389 eur