Vianočné trhy, vianočná atmosféra a pamiatky Milána. Spiatočné letenky z Katovíc od 12€

20.Nov 2017 | 16:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: miláno letisko Katovice letenky do milána letenky do talianska taliansko ryanair európa

Omrzeli vás vianočné trhy u nás i v neďalekej Viedni? Vyrazte nasať (pred)vianočnú atmosféru do talianskeho Milána. A ochutnať hrejivý punč zo stánkoch rozložených okolo majestátnej katedrály Duomo. Alebo v meste módy poriešte posledné nákupy. S letenkami za 12 eur sa vám skutočne oplatia.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Katovíc do Milána (Malpensa) už od 52Zl / 12€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch koncom mesiaca november a počas decembra 2017.


► Letenky do Milána v termíne 6-10 december 2017.

► Ubytovanie v Miláne už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke ryanair

Kalendár termínov Katovice - miláno


Ubytovanie v Miláne a Bergame

Hotely, hostely, apartmány, hosťovské izieb či bytov na prenájom…

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie V MiláneVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Spiatočné letenky z Katovíc do Milána od 12 eur