Z Bratislavy do Atén v jesenných termínoch od 40€

17.Júl 2016 | 22:36
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko atény letenky do grécka letenky do atén letisko bratislava ryanair

Grécka metropola, ktorá má čo ponúknuť nie len milovníkom pamiatok ale aj milovníkom stredomorskej kuchyne. "Ochutnať" máte teraz vďaka ponuke leteniek od leteckej spoločnosti Ryanair s odletom z Bratislavy do Atén už od 40€. V cene letenky je 1 príručná batožina do 10kg a jedna menšia príručna batožina ako napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát. V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o váhe 15kg je poplatok 56€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov október a november 2016.


► Letenky napríklad v termíne 20-22 október 2016.

► Ubytovanie v Aténach už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Doprava z letiska do centra Atén

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob dopravy z letiska do centra Atén pomocou metra. Linka metra Line 3 "Aghia Marina - Athens International Airport" spája letisko s "Syntagma Square" a "Monastiraki" v intervale 30 minút.


Ceny lístkov:

  • jednosmerný lístok z letiska 10€
  • spiatočný lístok na letisko 18€
  • 3-dňový lístok na MHD + cesta z/na letisko 24€


Atény. Vo víre starovekej krásy.

Grécke Atény patria k najvýznamnejším mestám sveta. Stáročia sa v nich tvorili dejiny sveta a hoci dnes sa situácia zmenila, každému kto miluje dejiny pripravia Atény nezabudnuteľné chvíle. Pohoda, lenivá atmosféra, chuť souvlaki a unikátne stavby spravia to, že odtiaľto nebudete chcieť odchádzať... čítať ďalej