Z Bratislavy do Milána-Bergama už od 20€

29.Okt 2016 | 03:16
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa taliansko miláno bergamo letenky do talianska letenky do milána letisko bratislava ryanair

(Aktualizované 1.11.2016) Miláno, jedno z najznámejších talianskych miest láka svojou históriou, umením, módou či futbalom. Mesto má jedinečnú taliansku atmosféru a v jeho centre sa nachádzajú stavby ako Milánska katedrála, Opera La Scala či najdlhšia nákupná ulica v Európe. Známou je taktiež aj Galleria Vittorio Emanuele II. Svoju návštevu Milána môžete spojiť aj s prehliadkou neďalekého mesta Bergamo. V Bergame sa skrýva nádherné historické centrum, ktorého stredoveké uličky sú ideálne na prechádzky a príjemné prežitie dovolenky.

K návšteve talianskeho Bergama môžete využiť cenovo zaujímavé letenky od leteckej spoločnosti Ryanair. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Milána (Bergama) už od 20€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 35€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 49€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v pár termínoch počas mesiaca december 2016. Letenky za sumu od 23€ sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca január a február 2017.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 december 2016.

► Ubytovanie v Miláne už od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky


Doprava z letiska do Milána

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

Z letiska v Bergame máme viacero možností ako sa dostať do Milána. Jednou z nich je, že využijeme priame autobusové spojenie z letiska v Bergame. Na výber máme autobusy týchto spoločnosti:

  • Terravision (jednosmerný lístok 5€ a spiatočný za 9€)
  • OrioShuttle (jednosmerný lístok 3,50€ a spiatočný 7€)
  • Autostradale (jednosmerný lístok 5€ a spiatočný za 9€)

Ďalšou možnosťou je použiť autobus spoločnosti ATB za 2€, ktorý nás odvezie do Bergama pri železničnú stanicu a odtiaľ pôjdeme vlakom do Milána za 4,45€ alebo 5,15€ podľa typu vlaku. Vlaky jazdia priemerne 1 až 2 krát za hodinu. Pri využití prvej možnosti nás spiatočná cesta bude stáť 13,90€.


Ubytovanie v Miláne a Bergame

Hotely, hostely, apartmány, hosťovské izieb či bytov na prenájom…

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie V Miláne

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Bergame