Z Bratislavy do Ríma s akciovými letenkami už od 20€

11.Júl 2017 | 18:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa rím letisko bratislava letenky do ríma letenky do talianska taliansko ryanair

Večné mesto plné tajomstiev. Nechodíme sem kvôli moru, ale kvôli histórii, umeniu, pamiatkam, pápežovi. Každý rok sa sem hlavne v lete hrnú mraky turistov. Vydajte sa aj vy na potulky po jednom z najkrajších a najviac navštevovaných miest sveta, ležiaceho na brehoch riek Tiber a Aniene.

K ceste využite aktuálnu akciovú ponuku spiatočných leteniek z Bratislavy do Ríma (Ciampino) s let. spoločnosťou Ryanair už od 20€.

V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina, napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o váhe 15kg je poplatok 30€. Za batožinu o hmotnosti do 20kg si priplatíte 40€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16-23 november 2017.

► Ubytovanie v Ríme už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky do Ríma

Kalendár termínov Bratislava - Rím

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Ríme


Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.