TALIANSKO: Z Viedne do Ríma s letenkami od 20€

12.Okt 2018 | 17:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa rím letisko viedeň letenky do talianska letenky do ríma taliansko Laidamotion

Večné mesto plné tajomstiev. Nechodíme sem kvôli moru, ale kvôli histórii, umeniu, pamiatkam, pápežovi. Každý rok sa sem hlavne v lete hrnú mraky turistov. Vydajte sa aj vy na potulky po jednom z najkrajších a najviac navštevovaných miest sveta, ležiaceho na brehoch riek Tiber a Aniene. A to už túto jeseň.

K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Viedne do Ríma (Fiumicino) s let. spoločnosťou Laudamotion už od 20€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina, napríklad dámska kabelka alebo taška na notebook či fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od novembra 2018 do januára 2019.


► Letenky napríklad v termíne 13-20 november 2018.

Ubytovanie v Ríme už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY DO RÍMA

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - RÍM

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE V RÍMEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.TALIANSKO - Z Viedne do Ríma s letenkami od 20 eur