BELGICKO: Spiatočné letenky z Budapešti do Bruselu (letisko Charleroi) od 16€

03.Okt 2017 | 21:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa belgicko letisko budapešť brusel ryanair letenky do belgicka letenky do bruselu

Zaleťte si do Belgicka a navštívte Brusel. Srdce Európskej únie a sídlo mnohých jej inštitúcií vás očarí nie len jej 1000 rokov starým centrom či cikajúcim chlapcom. Je miestom, kde skvele nakúpite, poučíte sa v špičkových múzeách i ochutnáte tú najlepšiu čokoládu či pralinky.

Využite k ceste ponuku lacných leteniek z Budapešti do Bruselu (letisko Charleroi) už od 5058Ft / 16€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení od novembra prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od novembra do decembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 28-30 november 2017.

► Ubytovanie v Bruseli už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky z Budapešti od 16€

Kalendár termínov Budapešť - Brusel (Charleroi)

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Rýchle rande s Bruselom

Čo môžete zažiť, ak máte na návštevu mesta len pár hodín? Tu je moja krátka správa z Bruselu. Oblečte si voľné šaty, obujte si pohodlnné topánky, rozpustite vlasy... Brusel vás chce mať prirodzene a v dobrej nálade.

Je 11 hodín doobeda a hneď cestou z letiska ma zaujmú ženy oblečené v niečom, súkromne nazvanom francúzsko severský štýl. Nechodím často mimo Slovenska, takže toľko oxfordiek, pohodlných a pritom skvelo padnúcich oblečení, krásne prirodzených tvárí a nefarbených vlasov som už dlho nezažila. Verím, že sa tento trend čoskoro dovalí aj na Slovensko... čítať ďalej