Bologna z Bratislavy s letenkami aj na predĺžený víkend už od 16€

05.Okt 2021 | 10:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bologna letenky do talianska letenky do bologne ryanair letisko bratislava taliansko Európa

Využite aktuálnu ponuku od let. spoločnosti Ryanair a využite možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Bologne už od 16€. Letenky do Bologne sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca november 2021.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Bologne v termíne 19-22 november 2021.

► Ubytovanie v Bologni od 20€ na osobu a noc.VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE RYANAIR

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - BOLOGNA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Bologni

Doprava z letiska do Bologne

Jednou z možností ako sa dostať z letiska do Bologne je využiť Aerobus spoločnosti ATC. Cena lístku z letiska do Bologne je 7€. V meste môžeme využiť sieť verejnej autobusovej dopravy tej istej spoločnosti. Cena lístka je 1,50€ a platí 60 minút od označenia. Celodenný lístok stojí 6€ a je platný do polnoci. Viac o lístkoch nájdete tu. Ďalší spôsob ako cestovať po Bologni je využitie City Red Busu. Je to vyhliadkový autobus, ktorý má trasu po turisticky najzaujímavejších miestach Bologne a blízkom okolí. Využitie je jednoduché. Autobusom sa odvezieme na ktorúkoľvek zastávku, kde môžeme vystúpiť a neskôr opäť nastúpiť. Cena lístku je 13€ a platí celý deň.Bologna z Bratislavy s letenkami aj na predĺžený víkend už od 16 eur