ESTÓNSKO - Tallinn z Viedne počas prázdnin s letenkami od 27€

29.Máj 2021 | 10:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa estónsko letenky do estónska tallinn letenky do tallinu wizzair letisko viedeň

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Tallinnu už od 27€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Tallinu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca august 2021.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho ponúka popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-13 august 2021.

► Ubytovanie v Talline už od 15€ na osobu a noc.VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Tallinn

ZobraziŤ UBYTOVANIE v meste Tallinn

Aktuálny cestovateľský semafor a podmienky návratu na Slovensko

Vláda na svojom rokovaní schválila cestovateľský semafor. Výstupom je mapa sveta s informáciami o aktuálnej rizikovosti jednotlivých štátov s ohľadom na ich národnú epidemiologickú situáciu. Semafor je platný od 25. mája 2021.

Zoznam krajín na zelenom, červenom a čiernom zozname sa aktualizuje raz za dva týždne. V prípade, že v nejakej krajine sveta dôjde k náhlej eskalácií epidemiologickej situácie, individuálne sa môžu krajiny prehodnocovať aj mimo tohto dvojtýždňového režimu. Zobraziť viac...


Autobusom po Pobaltí. Tallin 2 dni a 4 tváre jedného mesta.

Na Pobaltie som sa po dlhom zvažovaní a plánovaní vybrala minulý august. Sama a autobusom. Desať dní som behala bludiskom starých ulíc v troch pobaltských metropolách, i pátrala po miestach, o ktorých sa v bedekroch toľko nepíše. Po nekonečnej ceste, akčnom dni vo Vilniuse a ešte jednej noci v autobuse ma privítalo ďalšie hlavné mesto. Tallin... čítať ďalejESTÓNSKO - Tallin z Viedne počas prázdnin s letenkami od 27 eur