KOLUMBIA: Bogota z Viedne s letenkami od 579€

22.Okt 2023 | 13:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bogota kolumbia Južná Amerika letenky do bogoty letenky do kolumbie

Kedysi nebezpečná, dnes nebezpečne krása. Juhoamerická Kolumbia sa zmenila. Pomaličky ju opúšťa povesť drogového raja a prichádzajú turisti. Prví dobrodruhovia, ktorých rozprávanie o španielskej i indiánskej histórii, vynikajúcej káve, nádherných plážach a adrenalínových zážitkoch láka tých ostatných. Nechajte sa zlákať aj vy, a objavte Kolumbiu, i jej vysoko položenú metropolu Bogota.

K ceste do Kolumbie využite ponuku od let. spoločnosti Lufthansa s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bogoty od 579€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky z Viedne do Bogoty sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca marec 2024.


► Letenky do Bogoty v termíne 10-21 marec 2024.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BOGOTA 579€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu do Kolumbie

Slovenskí občania plánujúci cestu do krajiny (vrátane detí) musia mať platný vlastný cestovný pas, platný min. 6 mesiacov od vstupu do krajiny. Pobyt bez víz a registrácie je možný maximálne 90 dní. Povinnosť pri vstupe do Kolumbie z Brazílie (z Demokrat. Rep. Kongo, Angoly, Ugandy) a iných krajín s vysokým výskytom žltej zimnice, preukázať sa Medzinárodným očkovacím preukazom o absolvovaní očkovania proti žltej zimnici.


Inšpirujte sa

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 1.
Konečne sa nám podarilo dostať sa do krajiny Južnej Ameriky. Výber mi bol od začiatku jasný. Kolumbia. Pre mnohých symbolom drog a násilia, pre mňa s priateľkou ďalšia cestovateľská výzva. Počas dvoch týždňov sme navštívili 7 rôznych miest ako napr. národný park Tayrona, dažďový prales v Salente, hlavné mesto Bogotá, ale aj drogami preslávený Medellín a mnoho iného... čítať ďalej

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 2.
Po šiestich dňoch strávených v hlavnom meste Bogotá, malej dedinke Guatapé a drogovo známom Medellíne sme sa za 45 minút strávených na palube nízko nákladovej spoločnosti Viva Colombia ocitli v turisticky najznámejšom meste Kolumbie Cartagene. Náš napchatý harmonogram nám dovoľoval zostať v meste iba 1 deň a 1 noc a tak sme sa hneď po prílete vydali toto koloniálne mesto prebádať... čítať ďalejKOLUMBIA - Bogota z Viedne s letenkami od 579 eur