KOLUMBIA: Letenky z Viedne do Bogoty od 431€

14.Jan 2018 | 11:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bogota kolumbia Južná Amerika letenky do bogoty letenky do kolumbie air france letisko viedeň

Krajina pomenovaná po moreplavcovi Krištofovi Kolumbovi nemá najlepšiu povesť. No situácia sa mení a stále viac turistov prichádza objavovať španielsku a indiánsku históriu. Alebo sa vydáva za adrenalínovými športmi a do vysokých hôr. Isto vás nesklame ani Bogota, jedno z najvyššie položených hlavných miest sveta. Mesto, do ktorého pre vás máme letenky.

K ceste do Kolumbie využite ponuku od let.spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bogoty od 431€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Air France. Akcia je platná do 19. januára 2018 alebo do výpredaja tarifu. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do novembra 2018.


► Letenky do Bogoty v termíne 11 - 24 apríl 2018.

► Ubytovanie v Bogote už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Air France

Kalendár termínov Viedeň - Bogota 439€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Kolumbie

  • Pre turistické cesty do 90 dní postačí občanovi SR cestovný pas, ktorý bude v čase vstupu do krajiny platný prinajmenšom 6 mesiacov. Občania Koumbie potrebujú pre cestu do SR vízum.


Inšpirujte sa

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 1.
Konečne sa nám podarilo dostať sa do krajiny Južnej Ameriky. Výber mi bol od začiatku jasný. Kolumbia. Pre mnohých symbolom drog a násilia, pre mňa s priateľkou ďalšia cestovateľská výzva. Počas dvoch týždňov sme navštívili 7 rôznych miest ako napr. národný park Tayrona, dažďový prales v Salente, hlavné mesto Bogotá, ale aj drogami preslávený Medellín a mnoho iného... čítať ďalej


Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 2.
Po šiestich dňoch strávených v hlavnom meste Bogotá, malej dedinke Guatapé a drogovo známom Medellíne sme sa za 45 minút strávených na palube nízko nákladovej spoločnosti Viva Colombia ocitli v turisticky najznámejšom meste Kolumbie Cartagene. Náš napchatý harmonogram nám dovoľoval zostať v meste iba 1 deň a 1 noc a tak sme sa hneď po prílete vydali toto koloniálne mesto prebádať... čítať ďalejZ Viedne do Bogoty s letenkami od 431 eur


eSky Viedeň - Bogota 439 eur