KOLUMBIA: Letenky z Viedne do Bogoty od 459€

30.Jan 2019 | 19:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bogota Južná Amerika kolumbia letenky do bogoty letenky do kolumbie Turkish Airlines letisko viedeň

Kedysi nebezpečná, dnes nebezpečne krása. Juhoamerická Kolumbia sa zmenila. Pomaličky ju opúšťa povesť drogového raja a prichádzajú turisti. Prví dobrodruhovia, ktorých rozprávanie o španielskej i indiánskej histórii, vynikajúcej káve, nádherných plážach a adrenalínových zážitkoch láka tých ostatných. Nechajte sa zlákať aj vy, a objavte Kolumbiu, i jej vysoko položenú metropolu Bogota s pamiatkami z koloniálnej éry.

K ceste do Kolumbie využite ponuku od let.spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bogoty od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 8kg a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od februára do októbra 2019.


► Letenky do Bogoty v termíne 14-22 február 2019.

► Ubytovanie v Bogote už od 5€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BOGOTA 459€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Kolumbie

  • Pre turistické cesty do 90 dní postačí občanovi SR cestovný pas, ktorý bude v čase vstupu do krajiny platný prinajmenšom 6 mesiacov. Občania Koumbie potrebujú pre cestu do SR vízum.


Inšpirujte sa

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 1.
Konečne sa nám podarilo dostať sa do krajiny Južnej Ameriky. Výber mi bol od začiatku jasný. Kolumbia. Pre mnohých symbolom drog a násilia, pre mňa s priateľkou ďalšia cestovateľská výzva. Počas dvoch týždňov sme navštívili 7 rôznych miest ako napr. národný park Tayrona, dažďový prales v Salente, hlavné mesto Bogotá, ale aj drogami preslávený Medellín a mnoho iného... čítať ďalej

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 2.
Po šiestich dňoch strávených v hlavnom meste Bogotá, malej dedinke Guatapé a drogovo známom Medellíne sme sa za 45 minút strávených na palube nízko nákladovej spoločnosti Viva Colombia ocitli v turisticky najznámejšom meste Kolumbie Cartagene. Náš napchatý harmonogram nám dovoľoval zostať v meste iba 1 deň a 1 noc a tak sme sa hneď po prílete vydali toto koloniálne mesto prebádať... čítať ďalejLetenky z Viedne do Bogoty od 459 eur