Letenky do Benátok aj na predĺžený víkend už od 34€

28.Apr 2016 | 09:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa taliansko benátky

O Benátkach sa popísalo už dosť. Čo takto si tam zaletieť a presvedčiť sa o tom na vlastné oči, napríklad na predĺžený víkend? Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti do Benátok (Treviso) s let.spoločnosťou Ryanair už od 10658Ft (cca 34€). V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade zapísanej batožiny do hmotnosti max. 15kg je príplatok za túto batožinu 40€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov máj a jún 2016.


► Letenky napríklad v termíne 1-5 júna 2016.

► Ubytovanie v Benátkach už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Doprava z letiska Sant'Angelo Treviso

Autobusové spojenie z letiska zabezpečuje spoločnosť ATVO. Cena jednosmerného lístka je 10€ a spiatočného 18€. Lístky je možné zakúpiť online.


Z našich cestopisov

Benátske besnenie a poklad na ostrove Lido
Brazílske Rio, Talianske Benátky alebo Francúzske Nice? V našom prípade prevzali žezlo jednoznačne Benátky. Žiadny romantický dôvod v tom nehľadajte. Flákali sme sa totiž už niekoľko dní vo Verone, a tak nápad užiť si komerčný karneval ako jednu z najstarších udalostí v histórii Benátok bol taký jasný a prirodzený, ako predražené ceny v benátskych hoteloch. Čo pre nás prirodzené nebolo, bol hluk (očakávali sme to, no dá sa na niečo také pripraviť?). A davy ľudí. Stále a všade. Striehli a tlačili sa, kým nás nepretlačili na okraj mesta. No, vďaka nim sme sa nakoniec vydali na tzv. „Zlatý ostrov", ktorý v sebe skrýva exotickú krásu spojenú s tými najluxusnejšími hotelmi… čítať ďalej