LETENKY DO KOLUMBIE: Cartagena, Bogota a Medelín z Viedne už od 499€

07.Nov 2017 | 11:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bogota Južná Amerika kolumbia letenky do bogoty letenky do kolumbie klm letisko viedeň medelín letenky do medelínu cartegena letenky do cartageny

Dažďové pralesy, pohorie Andy, týčiace sa až do nebies, a kávové plantáže. Aj to najlepšie charakterizuje krajinu na severnom cípe Južnej Ameriky. Chystáte sa navštíviť Kolumbiu aj vy? Vyberte si niektorý zo zaujímavých letov od let.spoločnosti KLM s odletom z Viedne:

Aktuálne si môžete zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Cartageny od 499€, do Bogoty od 509€ a do Medelínu od 529€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky do Kolumbie sú dostupné v rôznych termínoch od marca do apríla 2018.


► Letenky do Kolumbie v termíne 25.3. - 15.4. 2018.

► Ubytovanie v Kolumbii už od 5€ na osobu a noc.


Zaletieť si môžete do snáď najpopulárnejšej časti juhoamerickej krajiny – do Cartegeny, ktorej sa hovorí aj kolumbijský Karibik. Preto vás asi neprekvapia pláže s bielym pieskom, kopou zelených paliem a koralovými útesmi. Vynechať by ste ale nemali ani opevnené staré mesto a jeho farebné koloniálne budovy.


Kalendár termínov Viedeň - cartagena od 499€

Vyhľadať ubytovanie v Cartagene


Vysoko v horách leží Medellín, prezývaný mesto večnej jari. Kedysi domov drogového baróna Pabla Escobara, dnes moderné mesto s jednou z najnižších kriminalít v štáte. Krásy jeho štvrtí i neskutočného údolia Aburrá si môžete vychutnať z výšky populárnej lanovky. A bez toho, aby vám niečo hrozilo.


Kalendár termínov Viedeň - Bogota 509€

Vyhľadať ubytovanie v Bogote


A nakoniec tu máme Bogotu, jednu z najvyššie položených metropol sveta. Je veľmi moderným mestom plným mrakodrapov ukrývajúce umelecké, kultúrne a historické poklady. Napríklad tie ležiace v štvrti La Candelaria s koloniálnou architektúrou.


Kalendár termínov Viedeň - Medelín 529€

Vyhľadať ubytovanie v Medeline


Podmienky vstupu do Kolumbie

  • Pre turistické cesty do 90 dní postačí občanovi SR cestovný pas, ktorý bude v čase vstupu do krajiny platný prinajmenšom 6 mesiacov. Občania Koumbie potrebujú pre cestu do SR vízum.


Inšpirujte sa

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 1.
Konečne sa nám podarilo dostať sa do krajiny Južnej Ameriky. Výber mi bol od začiatku jasný. Kolumbia. Pre mnohých symbolom drog a násilia, pre mňa s priateľkou ďalšia cestovateľská výzva. Počas dvoch týždňov sme navštívili 7 rôznych miest ako napr. národný park Tayrona, dažďový prales v Salente, hlavné mesto Bogotá, ale aj drogami preslávený Medellín a mnoho iného... čítať ďalej


Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 2.
Po šiestich dňoch strávených v hlavnom meste Bogotá, malej dedinke Guatapé a drogovo známom Medellíne sme sa za 45 minút strávených na palube nízko nákladovej spoločnosti Viva Colombia ocitli v turisticky najznámejšom meste Kolumbie Cartagene. Náš napchatý harmonogram nám dovoľoval zostať v meste iba 1 deň a 1 noc a tak sme sa hneď po prílete vydali toto koloniálne mesto prebádať... čítať ďalej