Letenky do Londýna cez Vianoce a Nový rok od 20€

22.Nov 2016 | 23:11
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do londýna európa anglicko londýn letenky do anglicka

Zaujímavý tip pre tých, ktorí majú rodinu alebo známych v Anglicku a radi by strávili vianočné sviatky a Nový rok v ich blízkosti.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Londýna (Luton) už 6180Ft (cca 20€) – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 42€.

V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 72€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 93€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť s odletom pred Vianocami 2016 a s návratom po Novom roku 2017.


► Letenky napríklad v termíne 21.12.2016 - 4.1.2017.

► Ubytovanie v Londýne už od 25€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Budapešť - Londýn

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb alebo prostredníctvom CouchSurfingu.


Inšpirujte sa

Londýn z vtáčej perspektívy
Pri návšteve Londýna je pre mňa vždy jedným z najväčších zážitkov možnosť pozrieť sa na mesto zvrchu a pozorovať západ slnka, blikajúce svetlá veľkomesta po zotmení, rušné ulice, maličké autá a vnímať tak úplne iný rozmer. Azda ťažko nájsť iné mesto na svete, kde sa zachovalo toľko tradičných prvkov, čo však vôbec neprekáža metropolitnému rázu mesta... čítať ďalej