Letenky z Viedne do Havany s Turkish Airlines od 435€

02.Máj 2017 | 15:36
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik havana kuba letenky do havany letisko viedeň Turkish Airlines letenky do karibiku

Pláže s bielym pieskom, krištáľovo priezračnou vodou a krásnymi koralovými útesmi. Vôňa ručne robených cigár a domáceho rumu a k tomu tóny podmanivej rumby. To je Kuba. Využite akciové letenky z Viedne a vydajte sa starými uličkami Havany popri pevnostiach a barokových kostoloch po stopách doby nedávo minulej.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Havany už od 435€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od októbra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 8-18 január 2018.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


esky: Kalendár termínov Viedeň - Havana 435€

pelikan: Kalendár termínov Viedeň - Havana 439€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Dve tváre Kuby - skrytá a nepoznaná.

Ak sa predsa len rozhodnete navštíviť tento "Ostrov slobody" tak si určite prečítajte aj cestopis, s kopcom info a rád ako precestovať Kubu tak nejak nízkonákladovo... čítať ďalej


Vo víre salsy s chuťou karibského rumu a kubánsky cigár

Neďaleko pobrežia Ameriky, uprostred Karibského mora, sa rozprestiera takzvaný ostrov slobody. Tento je domovom kubánskej republiky, všeobecne známej pod lokálnym názvom Kuba. Väčšina ostrova je tvorená nížinami, no kde tu nájdeme aj pohoria. Poprechádzať sa môžete aj popri priezračnom mori, nádherných pieskových plážach či historických pamiatkach z obdobia španielskej nadvlády. Hlavným, a zároveň aj najdôležitejším mestom je každému dobre známa Havana... čítať ďalej


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.