Londýn z Popradu a Košíc už od 19€

06.Sep 2016 | 08:54
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: anglicko európa londýn letenky do londýna predĺžený víkend v londýne letenky do anglicka

(Aktualizované 4.10.2016) V Londýne sa aj pre jeho koloniálnu minulosť stretáva obyvateľstvo z rôznych kútov sveta. Máte tak jedinečnú možnosť vidieť v uliciach tento kozmopolitný ráz mesta. Mesto je jedným z obchodných centier sveta v ktorom má sídlo nespočetné množstvo spoločností a organizácii. Je aj sídlom kráľovskej rodiny a ponúka zaujímavú históriu, ktorú môžete vidieť pri prehliadke Buckinghamského paláca, budovy Parlamentu s Big Benom, v historickom centre zase Covent Garden, Picadily Circus či Tower Bridge. Za zmieku stojí aj návšteva početných športových podujatí, či nákupné možnosti. V rámci mesta ležiacom Greenwich si nenechajte ujsť prehliadku miestneho observatória, ktorým prechádza nultý poludník. Môžete tak byť v jednom okamimu na západnej aj východnej pologuli. Z priľahlého parku sa vám naskytá nádherný výhľad na panorámu tohto zaujímavého mesta.

Londýn je mesto v ktorom nájdete ten pravý mix histórie a moderného spôsobu života súčasnosti, ktorý tak vytvára jedinečnú atmosféru tejto svetovej metropoly.

Využite aktuálnu akciovú ponuku let.spoločnosti WizzAir a zaleťte si do Londýna. Teraz, po lacných letenkách do Londýna z okolitých letísk, tu máme ponuku aj pre fanúšikov z pod Tatier a Východu. V aktuálnej ponuke let. spoločnosti WizzAir si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Popradu alebo Košíc do Londýna (Luton) už 20€ – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 31€.

V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 50€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 70€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiaca november a december 2016.


► Letenky napríklad v termíne 25-28 november 2016.

► Ubytovanie v Londýne už od 25€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Poprad - Londýn

Vyhľadať letenky Košice - Londýn


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb alebo prostredníctvom CouchSurfingu.


Inšpirujte sa

Londýn z vtáčej perspektívy
Pri návšteve Londýna je pre mňa vždy jedným z najväčších zážitkov možnosť pozrieť sa na mesto zvrchu a pozorovať západ slnka, blikajúce svetlá veľkomesta po zotmení, rušné ulice, maličké autá a vnímať tak úplne iný rozmer. Azda ťažko nájsť iné mesto na svete, kde sa zachovalo toľko tradičných prvkov, čo však vôbec neprekáža metropolitnému rázu mesta. Na Londýne zbožňujem ako moderná architektúra a mrakodrapy dopĺňajú starobylé budovy a spoločne tak tvoria krásnu a neopakovateľnú symbiózu práve pre ktorú Londýn ľudia tak milujú. A tu sú miesta, z ktorých mám výhľad na Londýn úplne najradšej... čítať ďalej