MALTA: Letenky z Budapešti v novembrových termínoch od 23€

04.Nov 2017 | 12:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa wizzair malta luqa letenky na maltu letisko budapešť

(Aktualizované 4.11.2017) O unikátny útes Malta síce prišla, no stále má čo ponúknuť. Veď ostrov, na ktorom zanechali svoje stopy nie len Maltézski rytieri, je jednou z najkrajších častí sveta. Miestom, kde krásne pláže dopĺňajú fenické, kartáginské, románske i arabské skvosty žiariace pod jesenným slnkom.

V aktuálnej ponuke si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Maltu už od 7180Ft (cca 23€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 12980Ft (cca 43€).

Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 20kg je 76€ a za väčšiu batožinu o váhe do 32kg zaplatíte 99€.

Letenky na Maltu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16-30 november 2017.

► Ubytovanie na Malte už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Maltu

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ak Vás Malta zaujíma bližšie alebo si tam plánujete nájsť prácu:

Keď človek neriskuje, nič nezíska alebo ako som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu
Po vyše pol roku hľadania práce, absolvovania niekoľkých pohovorov, upadania do depresie a márneho hľadania úniku som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu, s očakávaním lepšej budúcnosti… Prečo Malta? Lebo je tam dlhé a nadmieru teplé leto, hovorí sa tam anglicky, platí sa eurom, a majú tam kopu jazykových kurzov / na ktoré som nakoniec nešla, lebo už neboli časťou môjho rozpočtu/... čítať ďalej

Stredomorská Malta
Ostrov Malta vhodený do vĺn Stredozemného mora odjakživa priťahoval pozornosť civilizácii. Tie najstaršie tu vznikali ešte v dobách, kedy nikto nechyroval o starovekom Grécku či Ríme. Zastavil sa tu každý, kto niečo znamenal vo svete od Rimanov cez Arabov, Maltézskych rytierov a hoci znie jeho meno ako „ostrov sladkého medu", často sa o Malte hovorí ako o ostrove sv.Pavla, ktorý tu stroskotal počas svojho putovania... čítať ďalej