Malta z Bratislavy v jarných termínoch s letenkami od 67€

26.Nov 2017 | 22:59
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko bratislava malta luqa letenky na maltu ryanair

O unikátny útes Malta síce prišla, no stále má čo ponúknuť. Veď ostrov, na ktorom zanechali svoje stopy nie len Maltézski rytieri, je jednou z najkrajších častí sveta. Miestom, kde krásne pláže dopĺňajú fenické, kartáginské, románske i arabské skvosty žiariace pod jesenným slnkom.

V aktuálnej ponuke si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy na Maltu už od 67€. V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 20kg je 40€.

Letenky na Maltu sú dostupné v termínoch počas mesiaca apríl 2018.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 apríl 2018.

► Ubytovanie na Malte už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Maltu

Vyhľadať ubytovanie na MalteVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Ak Vás Malta zaujíma bližšie alebo si tam plánujete nájsť prácu:

Keď človek neriskuje, nič nezíska alebo ako som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu
Po vyše pol roku hľadania práce, absolvovania niekoľkých pohovorov, upadania do depresie a márneho hľadania úniku som si kúpila jednosmernú letenku na Maltu, s očakávaním lepšej budúcnosti… Prečo Malta? Lebo je tam dlhé a nadmieru teplé leto, hovorí sa tam anglicky, platí sa eurom, a majú tam kopu jazykových kurzov / na ktoré som nakoniec nešla, lebo už neboli časťou môjho rozpočtu/... čítať ďalej

Stredomorská Malta
Ostrov Malta vhodený do vĺn Stredozemného mora odjakživa priťahoval pozornosť civilizácii. Tie najstaršie tu vznikali ešte v dobách, kedy nikto nechyroval o starovekom Grécku či Ríme. Zastavil sa tu každý, kto niečo znamenal vo svete od Rimanov cez Arabov, Maltézskych rytierov a hoci znie jeho meno ako „ostrov sladkého medu", často sa o Malte hovorí ako o ostrove sv.Pavla, ktorý tu stroskotal počas svojho putovania... čítať ďalejZ Bratislavy na Maltu od 67 eur