Menorca koncom letných prázdnin. Letenky z Viedne už od 20€

02.Aug 2020 | 14:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: španielsko európa menorca letenky do španielska letisko viedeň letenky na menorcu wizzair baleárske ostrovy

K ceste môžete využiť akciovú ponuku let.spoločnosti Wizzair a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Menorcu už od 20€. Letenky na Menorcu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca august a september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 22-29 august 2020.

► Ubytovanie na Menorce už od 35€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Menorca

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

ŠPANIELSKO - Cestovné odporúčanie Úradu verejného zdravotníctva SR

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (ÚVZ SR) odporúča zvážiť nevyhnutnosť cestovania do regiónov Katalánsko, Aragónsko a Navarra v Španielsku. V týchto oblastiach sa v ostatnom období zhoršila epidemiologická situácia vo výskyte ochorenia COVID-19. V ostatných regiónoch Španielska je epidemiologická situácia dobrá. Španielsko v súčasnosti zostáva na zozname menej rizikových krajín v opatrení ÚVZ SR.

Odkazy


Nenápadná, ale o to zaujímavejšia Menorca

Ako ste sa už dozvedeli z nadpisu, tentokrát sa budeme venovať jednému z menej známych Baleárskych ostrovov, ktorý je však nemenej atraktívny. Prečo si Menorca zaslúži vašu pozornosť a čo všetko vám ponúka vám tak odhalíme na nasledujúcich riadkoch... čítať ďalejMenorca koncom letných prázdnin. Letenky z Viedne už od 20 eur