Peking s lacnými letenkami z Viedne od 364€

10.Nov 2017 | 13:24
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do číny čína ázia letenky do ázie letenky do pekingu peking letisko viedeň klm China Southern Airlines

Peking, tam, kde sa stretávajú tri tisícky rokov histórie a vyspelý svet hlavného mesta a obchodného centra. Čo vám bude milšie? Prastaré Zakázané mesto, námestie Tiananmen s Národným múzeom, či moderné obchodné štvrte s vysokými mrakodrapmi? Alebo zabudnete na Peking úplne a vyrazíte k Veľkému Čínskemu múru, ktorý je bližšie než by ste čakali?

K ceste využite ponuku od let.spoločností KLM a China Southern Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Pekingu už od 364€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 10kg a jedna odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od januára do júna 2018.


► Letenky do Pekingu v termíne 5-12 marec 2018.

► Ubytovanie v Číne už od 7€ na osobu a noc.


esky.sk: Viedeň ⇆ Peking 364€

Vyhľadať ubytovanie v pekingu


Chcete zažiť megalomániu? Navštívte Peking!

Nevýhodou mesta je jeho ohromná veľkosť. Kým sa dostanete k pamiatkam, budete musieť prekonať kilometre dlhé a stovky metrov široké bulváry plné áut, autobusov, motoriek a bicyklov. Tieto bulváry sú obklopené socialistickými palácmi a úradmi na jednej strane, a modernými mrakodrapmi i nákupnými centrami na druhej strane. Starodávna architektúra sa tu mieša s obrovskými neónovými reklamami. Na veľkoplošných obrazovkách počas dní, keď je mesto zamorené smogom, sa vysielajú obrazy slnka a modrej oblohy... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Číny

Na územie ČĽR môže vstupovať občan Slovenskej republiky, ktorý má platný cestovný pas a platné vízum. Platnosť cestovného pasu musí byť najmenej o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný termín opustenia územia Číny. Držitelia cestovných pasov musia mať udelené vízum, ktoré je možné získať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave.