Prázdninový predĺžený víkend v Londýne s letenkami a ubytovaním od 105€

29.Apr 2018 | 13:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do londýna európa anglicko londýn letisko bratislava letenky do anglicka wizzair predĺžený víkend pobyty

Londýn je u nás jednou z najpopulárnejších leteckých destinácií. Vďaka lacným letenkám od let.spoločnosti Wizzair si môžete do tejto metropoly zaletieť aj vy napríklad na predĺžený víkend cez letné prázdniny.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Londýna (Luton) už od 33€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky od tejto sumy sú dostupné s odletom koncom júna a cez letné prázdniny 2018.


► Letenky napríklad v termíne 29.6. - 2.7. 2018.

► Ubytovanie v Londýne už od 24€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Londýna

Vyhľadať ubytovanie v Londýne


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra.

Vybrali sme pre vás 3 cenovo zaujímavé tipy na ubytovanie. Tým prvým je hotel Byron Inn, ktorý sa nachádza v londýnskej štvrti Newham. V blízkosti tohto ubytovacieho zariadenia sa nachádza stanica metra East Ham Underground Station., odkiaľ sa do centra Londýna dostanete za cca 20 minút. Za noc v 2-lôžkovej izbe zaplatíte od 48€, čo je cca 24€ na osobu. Pri využití tohto hotela spolu s letenkami na prvý prázdninový víkend tak zaplatíte zmieňovaných 105€.

Vyhľadať ubytovanie v Baron Inn

Druhým v poradí je ibis London Wembley***, ktorý už podľa názvu sa nachádza necelých 500 metrov od štadióna Wembley. Ponúka hosťom moderné izby, tradičnú reštauráciu a živý športový bar. Hotel má výbornú polohu, len pár zastávok metra od Baker Street a Marylebone. Za noc v 2-lôžkovej izbe zaplatíte od 70€, čo je 35€ na osobu. Pri využití tohto hotela spolu s letenkami na prvý prázdninový víkend tak zaplatíte 137€.

Vyhľadať ubytovanie ibis London Wembley

Posledným tipom na ubytovanie je The Paramount Hotel**, ktorý sa nachádza 5 minút chôze od stanice metra Earls Court. Za noc v 2-lôžkovej izbe zaplatíte od 85€, čo je približne 43€ na osobu. Pri využití tohto hotela spolu s letenkami na prvý prázdninový víkend tak zaplatíte 159€.

Vyhľadať ubytovanie The Paramount HotelVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Inšpirujte sa

Londýn z vtáčej perspektívy
Pri návšteve Londýna je pre mňa vždy jedným z najväčších zážitkov možnosť pozrieť sa na mesto zvrchu a pozorovať západ slnka, blikajúce svetlá veľkomesta po zotmení, rušné ulice, maličké autá a vnímať tak úplne iný rozmer. Azda ťažko nájsť iné mesto na svete, kde sa zachovalo toľko tradičných prvkov, čo však vôbec neprekáža metropolitnému rázu mesta. Na Londýne zbožňujem ako moderná architektúra a mrakodrapy dopĺňajú starobylé budovy a spoločne tak tvoria krásnu a neopakovateľnú symbiózu práve pre ktorú Londýn ľudia tak milujú. A tu sú miesta, z ktorých mám výhľad na Londýn úplne najradšej... čítať ďalejPrázdninový predĺžený víkend v Londýne s letenkami 32 eur