San Francisco z Budapešti s letenkami od 382€

28.Mar 2017 | 16:44
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa san francisco letenky do usa letenky do kalifornie letenky do san francisca letisko budapešť klm air france delta

Do mesta, ktoré je nie len známe mostom Golden Gate Bridge ale aj svetoznámou bývalou väznicou Alcatraz. To sú len niektoré z miest, ktoré by ste počas svojej cesty určite nemali minúť. Vo včerajšom našom tipe ste si mohli zakúpiť spiatočné letenky do San Francisca s let.spoločnosťou British Airways v termínoch od mája do októbra za cenu 474€. Dnes so svojou ponukou leteniek do San Francisca prichádzajú let. spoločnosti KLM / Air France a Delta Airlines.

V aktuálnej akcii si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do San Francisca už od 382€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od marca do mája 2017. V termínoch od októbra 2017 do februára 2018 sa dajú rezervovať letenky za cenu už od 389€.


► Letenky napríklad v termíne 3-16 máj 2017.

► Ubytovanie v San Franciscu už od 20€ na osobu a noc.


Budapešť - san Francisco od 382€ (marec až máj)

Budapešť - San Francisco 389€ (október - február)


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.