Spiatočné letenky Budapešti do Benátok od 20€

21.Sep 2016 | 01:04
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa taliansko benátky

Talianske Benátky sú ideálne miesto na strávenie krátkej dovolenky či predĺženého víkendu. Mesto je známe svojou jedinečnou polohou, nespočetnými kanálmi a mostmi, ktoré vytvárajú neopakovateľný charakter mesta. Známa je panoráma Benátok s Námestím svätého Marka, ktoré je kultúrnym a spoločenským centrom mesta. Nachádza sa tu aj rovnako známa hodinová veža a Bazilika. Medzi nezabudnuteľné zážitky sa radí určite jazda na benátskych gondolách po úzkych kanáloch ktoré sú pre mesto tak typické. Benátky určite patria medzi najikonickejšie mestá sveta a stojí za to zažiť ich jedinečnú a romantickú atmosféru.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Benátok (letisko Treviso) už od 6178Ft (cca 20€). V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 32€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 46€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca október a november 2016.


► Letenky napríklad v termíne 2-5 októbra 2016.

► Ubytovanie v Benátkach už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Doprava z letiska Sant'Angelo Treviso

Autobusové spojenie z letiska zabezpečuje spoločnosť ATVO. Cena jednosmerného lístka je 10€ a spiatočného 18€. Lístky je možné zakúpiť online.


Z našich cestopisov

Benátske besnenie a poklad na ostrove Lido
Brazílske Rio, Talianske Benátky alebo Francúzske Nice? V našom prípade prevzali žezlo jednoznačne Benátky. Žiadny romantický dôvod v tom nehľadajte. Flákali sme sa totiž už niekoľko dní vo Verone, a tak nápad užiť si komerčný karneval ako jednu z najstarších udalostí v histórii Benátok bol taký jasný a prirodzený, ako predražené ceny v benátskych hoteloch. Čo pre nás prirodzené nebolo, bol hluk (očakávali sme to, no dá sa na niečo také pripraviť?). A davy ľudí. Stále a všade. Striehli a tlačili sa, kým nás nepretlačili na okraj mesta. No, vďaka nim sme sa nakoniec vydali na tzv. „Zlatý ostrov", ktorý v sebe skrýva exotickú krásu spojenú s tými najluxusnejšími hotelmi… čítať ďalej