Spiatočné letenky do talianskej Bologne od 19€

13.Dec 2016 | 00:51
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bologna taliansko letenky do talianska letenky do bologne letisko budapešť wizzair

Taliansko je bezodnou studnicou nádherných miest. Bologna, starobylé univerzitné mesto je jedným z nich. Dominuje jej kultúrne bohatstvo. Mesto je známe aj ako červené. Prečo práve červené ? Možno za to môže farba tehlových striech alebo farba budov z neomietnutých tehál. Nenechajte si ujsť akciové letenky a zistite to sami.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti WizzAir si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Bologne už od 5999Ft (cca 19€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 31€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 33€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 53€.

Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov január až marec 2017.


► Letenky do Bologne v termíne 1-5 februára 2017.

► Ubytovanie v Bologni už od 15€ na osobu a noc.Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Doprava z letiska do Bologne

Jednou z možností ako sa dostať z letiska do Bologne je využiť Aerobus spoločnosti ATC. Cena lístku z letiska do Bologne je 6€. V meste môžeme využiť sieť verejnej autobusovej dopravy tej istej spoločnosti. Cena lístka je 1,30€ a platí 60 minút od označenia. Celodenný lístok stojí 5€ a je platný do polnoci. Viac o lístkoch nájdete tu. Ďalší spôsob ako cestovať po Bologni je využitie City Red Busu. Je to vyhliadkový autobus, ktorý má trasu po turisticky najzaujímavejších miestach Bologne a blízkom okolí. Využitie je jednoduché. Autobusom sa odvezieme na ktorúkoľvek zastávku, kde môžeme vystúpiť a neskôr opäť nastúpiť. Cena lístku je 13€ a platí celý deň.