Spiatočné letenky do talianskej Bologne od 21€

21.Apr 2017 | 00:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: taliansko bologna európa letenky do talianska letenky do bologne letisko budapešť wizzair

Zaujímavý tip na výlet do známeho gastro centra Talianska, do oblasti Emilia-Romagna. Aktuálnej ponuke od let.spoločnosti WizzAir si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Bologne už od 6580Ft (cca 21€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena je od 38€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca máj 2017.

Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 65€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 86€. Najlacnejšie letenky sa dajú od októbra do novembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 17-24 máj 2017.

► Ubytovanie v Bologni už od 15€ na osobu a noc.WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Doprava z letiska do Bologne

Jednou z možností ako sa dostať z letiska do Bologne je využiť Aerobus spoločnosti ATC. Cena lístku z letiska do Bologne je 6€. V meste môžeme využiť sieť verejnej autobusovej dopravy tej istej spoločnosti. Cena lístka je 1,30€ a platí 60 minút od označenia. Celodenný lístok stojí 5€ a je platný do polnoci. Viac o lístkoch nájdete tu. Ďalší spôsob ako cestovať po Bologni je využitie City Red Busu. Je to vyhliadkový autobus, ktorý má trasu po turisticky najzaujímavejších miestach Bologne a blízkom okolí. Využitie je jednoduché. Autobusom sa odvezieme na ktorúkoľvek zastávku, kde môžeme vystúpiť a neskôr opäť nastúpiť. Cena lístku je 13€ a platí celý deň.