Spiatočné letenky z OSTRAVY do Londýna už od 26€

11.Aug 2016 | 23:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa anglicko londýn letenky do anglicka letenky do londýna letisko ostrava ryanair

(Aktualizované 5.11.2016) Niečo zaujímavé aj pre našich fanúšikov a čitateľov zo severu Slovenska a Moravy. Ku kratšiemu výletu do anglickej metropoly sa nám núkajú letenky od let.spoločnosti Ryanair. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Ostravy do Londýna (Stansted) už od 750Kč (cca 26€). V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 50€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 70€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počas mesiaca január 2017.


► Letenky napríklad v termíne 24-31 január 2017.

► Ubytovanie v Londýne už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb alebo prostredníctvom CouchSurfingu.


Inšpirujte sa

Londýn z vtáčej perspektívy
Pri návšteve Londýna je pre mňa vždy jedným z najväčších zážitkov možnosť pozrieť sa na mesto zvrchu a pozorovať západ slnka, blikajúce svetlá veľkomesta po zotmení, rušné ulice, maličké autá a vnímať tak úplne iný rozmer. Azda ťažko nájsť iné mesto na svete, kde sa zachovalo toľko tradičných prvkov, čo však vôbec neprekáža metropolitnému rázu mesta. Na Londýne zbožňujem ako moderná architektúra a mrakodrapy dopĺňajú starobylé budovy a spoločne tak tvoria krásnu a neopakovateľnú symbiózu práve pre ktorú Londýn ľudia tak milujú. A tu sú miesta, z ktorých mám výhľad na Londýn úplne najradšej... čítať ďalej