SRÍ LANKA: Colombo z Viedne s letenkami od 402€

12.Júl 2019 | 09:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia colombo letenky na srí lanku letenky do ázie letisko viedeň srí lanka Air Arabia

Srí Lanka. Nádherný ostrov v Indickom oceáne, na ktorého kilometre bielych pláží utekáme skryť sa pred treskúcou zimou. Vonia čajom, ale aj poriadnym dobrodružstvom. Priam láka na to, aby ste preleteli popri čajových poliach a horách, užili si jednu z najkrajších vlakových trás. Stratili sa medzi opicami v jednom zo zelených dažďových pralesov. Alebo padali do vĺn pri pokuse surfovať.

K ceste na Srí lanku môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Air Arabia s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Colomba už od 402€. V cene letenky v základnej tarife je len príručná batožina do 10kg. Batožina do 20kg je za dodatočný poplatok 20€. Občerstvenie na jednotlivé lety je možné dokúpiť počas rezervácie letenky. Letenky si môžete vyhľadať a zakúpiť priamo cez stránky let.spoločnosti Air Arabia.

Letenky na Srí Lanku sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od septembra 2019 do februára 2020.


► Letenky napríklad v termíne 1-10 november 2019.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky priamo cez web Air Arabia

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie

Srí Lanka – Tipy, ktoré by si pred cestou mal vedieť

Ako si naplánovať cestu do krajiny ktorú vôbec nepoznám? Zo začiatku som nevedela, kde mám začať. O Srí Lanke som predtým čítala, počula, vedela som, že neodmysliteľnou súčasťou je čaj, že hlavné mesto je Colombo, ale dokopy som o nej nevedela veľa. Častokrát je dobré nechať sa unášať prúdom, ale keďže som v tejto krajine plánovala stráviť iba týždeň, chcela som si cestu vopred naplánovať a čo najrýchlejšie vyplniť medzery vo vedomostiach. Mojou prioritou bolo zažiť, pozrieť aj za taký krátky čas čo najviac a pritom ešte ušetriť... čítať ďalej

Keď všetci chodia do Thajska, ja pôjdem na Srí Lanku

Destináciu som vybrala podľa toho, že okrem vylihovania na pláži sa tam dá aj veľa vidieť. Teraz som šťastná, a lepšie som vybrať ani nemohla. Keď necestuješ s cestovkou, musíš si sám zistiť kopec informácií o danej krajine – istým spôsobom ťa to obohatí a zase budeš o niečo múdrejší. A tak sa možno práve môj článok stane tvojou inšpiráciou cestovať do tejto krásnej krajiny... čítať ďalejColombo z Viedne s letenkami od 402 eur